timeline_pre_loader

مشاوره تبلیغاتی

مجموعه چاپ و تبلیغات بصیر با بهره گیری از آخرین دستاوردهای علمی روز و با اتکاء به تحقیقات، خدمات مشاوره ای خود را در قالب برنامه ریزی های تبلیغاتی کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت ارائه می نماید.

آتلیه طراحی

از موفق ترین روش های اطلاع رسانی، بیان تصویری است. ما کوشیده ایم با بکارگیری کادری مجرب و بهره مندی از بهترین نرم افزارهای گرافیکی در انجام فعالیت های طراحی با شما هم قدم باشیم.

چاپ افست

مدرن ترین و مقرون به صرفه ترین نوع چاپ در تیراژهای بالا می باشد که علاوه بر کیفیت، از سرعت قابل قبولی نیز برخوردار است.

چاپ دیجیتال

نوعی دیگر از چاپ در تیراژهای پائین تر، به منظور سرعت بخشیدن در انجام سفارشات مورد استفـاده قرار می گیـرد. ما می توانیم با در اختیـار داشتـن این تجهیـزات در کوتاه ترین زمان انتظارات شما را برآورده سازیم.

چاپ ریسوگراف

نوعی از چاپ که علاوه بر سرعت بالاتر، از قیمت مناسب تری نیز برخوردار است و اگر سخت گیر نباشید در برخی موارد جایگزین چاپ افست می باشد.

تبلیغات محیطی

با توجه به نیاز هر کسب ‌و کار برای قرار گرفتن در معرض دید، از این نوع تبلیغات می توان بهره مند شد

تبلیغات دیجیتال و طراحی سایت

امروزه استفاده روزافزون از امکانات چندرسانه‌ای و نرم‌افزارهای تبلیغاتی به منظور تبلیغات جامع و فراگیر و البته کم هزینه بسیار گسترده شده است. صفحات وب و مالتی مدیا پهناورترین پل ارتباطی شما با مخاطبان می‌باشد که از طریق تصویر ، فیلم صدا و … به صورت کاملاً زنده با موضوع مرتبط می شود.

بسته بندی

امروزه ارائه یک محصول در یک بسته بندی مناسب و شکیل، درصد دیده شدن و انتخاب محصول توسط مشتری را به شدت افزایش می دهد. از جعبه های قرص و قطعات کوچک تا کارتن های چند لایه باید از جنس مناسب و چاپ خوبی برخوردار باشد تا در نگاه اول، برتری نسبت به رقبا ملموس گردد

هدایای تبلیغاتی

بی شک ماندگاری شما در ذهن مشتریانتان یکی از دغدغه های شماست. یکی از راهکارهای مؤثر در وفاداری مشتریان، هدیه های تبلیغاتی با مناسبت و یا بی مناسبت می باشد که با توجه به مخاطبان شما می تواند از خودکار و یادداشت گرفته تا سررسید، ساعت، فلش مموری، ست های مدیریتی و …. گسترش یابد

 

عکاسی صنعتی

ورود از طریق فهم بصری و دیداری مطمئنا قوی تر از ارائه هر متن و توضیح گفتاری در معرفی محصول شما تاثیرگذار است. پس یک عکس با کیفیت خوب از زاویه درست با نور مناسب،  ابتدایی ترین بخش در شروع تبلیغات محصول شما چه در کاتالوگ های چاپی و چه داخل فروشگاه های اینترنتی و یا سایت شما می باشد